PRIMAVERA 2013

Opublikowano 11 mar 2013

Wernisaż 14 marca /czwartek/ godzina 17.00 ARSENAŁ

UCZESTNICY WYSTAWY:
Marta Borgosz, Jarosław Grulkowski, Łukasz Huculak, Albertyna Kacalak, Joanna Kaucz, Anna Kołodziejczyk, Bogna Kozera-Radomska, Marek Kulig, Michał Marek, Kamil Moskowczenko, Marlena Promna, Bartosz Radziszewski, Andrzej Rafałowicz, Piotr Saul, Michał Sikorski, Norman Smużniak, Marta Szymczakowska, Urszula Śliz, Piotr Tyszkowski, Krzysztof Wałaszek

PRIMAVERA 2013 to wystawa prezentująca najnowsze, niepokazywane dotychczas prace adiunktów i asystentów pracujących w katedrach malarskich Wydziału Malarstwa iRzeźby Akademii Sztuk Pięknych im E. Gepperta we Wrocłwiu.

Zaproszeni artyści przedstawiają obrazy powstałe w okresie bezpośrednio poprzedzającym otwarcie wystawy - dzięki temu prezentacja we wrocławskim Arsenale stanowi okazję do zapoznania się z ich najnowszą twórczością.

Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających od 15.03 do 28.04 2013, w dniach: środa - sobota w godzinach 10.00 - 17.00, niedziela 10.00 - 18.00

Podczas wernisażu 14.03. 2013 o godz. 17.00 zaprezentowany zostanie multimedialny pokaz as. Michała Sikorskiego.

Kuratorem wystawy jest Kierownik Katedry Malarstwa ad. Marta Borgosz

ARSENAŁ Muzeum Miejskie Wrocławia