Praktyki studenckie

Opublikowano 12 sty 2011

Do końca marca trwają praktyki studenckie "Witryny Nadodrza - okna na świat".

Praktyki organizowane przez Biuro Rozwoju Gospodarczego Miasta Wrocław przy współpracy z Akademią Sztuk Pięknych. Celem programu jest stworzenie warunków do współpracy między przedsiębiorcami a studentami. Założeniem organizatorów projekty mają być realizowane a tym samym przyczyniać się do rewitalizacji dzielnicy Nadodrza. Zapraszamy wszystkich studentów, chcących zmierzyć się z tematem i zrealizować swoje pomysły z pogranicza architektury i wystawiennictwa. Aktualna lista lokali biorących udział w projekcie po uprzednim wysłaniu akcesu uczestnictwa na poniższy adres.

kontakt:
szymon hanczar sha@asp.wroc.pl

Prezentowane wizualizacje to pilotażowe projekty trzech kamienic zrealizowane przez Szymona Hanczar Studio Projektowe (Szymon Hanczar, Mikołaj Kwaśnicki, Magdalena Garncarz, Martyna Ząbecka).

info. magdalena k-g