Prace studentów Wzornictwa w finale Make Me 2018!

Opublikowano 20 mar 2018

W tym roku spośród 217 zgłoszeń zostało wybrane 29 projektów, które zostaną zaprezentowane na wystawie.

W finale znalazły się prace studenta Bruno Szenk "EO" oraz absolwentki Wydziału Wzornictwa Dominiki Pułapy "Minimum".

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas gali rozdania nagród w ramach Festiwalu Łódź Design 2018.

Gratulujemy ścisłego finału i czekamy na wyniki.

"Konkurs make me! to kluczowy element Łódź Design Festival realizowany od jego drugiej edycji; obecnie jeden z najpoważniejszych międzynarodowych konkursów dla projektantów młodego pokolenia. Adresowany jest nie tylko do designerów, ale także adeptów kierunków artystycznych i projektowych. Dedykowany wszystkim, których do procesu projektowego zapala impuls wywołany dostrzeżeniem potrzeby lub problemu.

W tym roku spośród 217 zgłoszeń wybraliśmy 29 projektów, które zostaną zaprezentowane na wystawie.
Tegoroczna edycja obfitowała w projekty z zagranicy, napłynęły zgłoszenia m.in.: z Szwecji, Estonii, Węgier, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Czech, Rosji, Litwy, Hiszpanii, Szwajcarii, Tajwanu, Francji, Ukrainy, Chorwacji, Holandii, Łotwy, Włoch, Kanady, Białorusi, a nawet z Kolumbii i Australii!" Żródło: http://www.lodzdesign.com

Tekst: mgr Wiktoria Lenart

Zamieścił: mgr Tomasz Niemiec