Prace studentek Katedry Scenografii na Festiwalu Scenografii i Kostiumów „Scena w Budowie”

Opublikowano 28 Maj 2021
Projekt logo Witold Owczarek

Wystawa prac studenckich „Kasandra” to prezentacja najciekawszych prac studentów polskich Uczelni artystycznych. W tym roku naszą akademię reprezentują studentki III roku kierunku scenografia pod opieką artystyczną adiunkta dr Tomasza Brzezińskiego.

Co roku motywem przewodnim jest mitologia starożytna. Inspiracją edycji w 2021 roku jest mit o Kasandrze.

Tworzone eksponaty mogą przybrać formę kostiumów, elementów scenografii, makiet, instalacji multimedialnych lub innych form instalacji przestrzennych.
Prace jakie prezentowały przedstawicielki naszego kierunku toJulia Godlewska, Aleksandra Grzelaczyk, Eva Kozárová, Zuzanna Ostropolska-Nalewaja, Eleni Theodosiadou, którewykonały wspólnie animację ,,Cassandra's Teleshopping", oraz Dominika Firla, Anna Flaka, Natalia Leszczyńska, Maria Pawlicka z animacją ,,Byle do przodu".

Wernisaż 23 maja 2021 r., godz. 17.30, wydarzenie online

25.05.2021-30.06.2021 r. godz. 12.00 – 18.00
Przestrzeń CSK na poziomach: (-1),(0),(+1),(+2)

Katedra Scenografii