Porozumienie o współpracy

Opublikowano 15 mar 2013
Porozumienie o współpracy

W dniu 13.03.2013r. w Auli Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze zostało podpisane POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY pomiędzy Akademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu reprezentowaną przez: JM Rektora prof. Piotra Kielana, a Liceum Plastycznym w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze reprezentowanym przez: dyrektora mgr inż. Bogdana Helika.

Patronat nad Porozumieniem o współpracy objął Prezydent Miasta Jeleniej Góry Pan Marcin Zawiła.

Podpisane ono zostało przy udziale ważnych i znanych osobistości Jeleniej Góry, jak również w obecności wypełnionej uczniami jeleniogórskich liceów Auli.

Zaraz po ceremonii rozpoczęła się prezentacja poszczególnych wydziałów wrocławskiej ASP. Wydział Ceramiki i Szkła prezentowała asystent Agnieszka Leśniak – Banasiak, Wydział Grafiki i Sztuki Mediów prezentował adiunkt Artur Skowroński, natomiast Wydział Malarstwa i Rzeźby zaprezentowany został przez adiunkta Marka Kuliga.

info i foto: Marek Kulig
zamieścił: Paweł Bielawny