POMÓŻ STWORZYĆ NOWĄ GALERIĘ SZTUKI

Opublikowano 17 lis 2014
Nowa galeria sztuki powstaje w klubie Pralnia

Drodzy studenci, powstaje nowa galeria, którą trzeba pomóc postawić na nogi. W zamian za pomoc przy porządkach i urządzaniu, dostajecie 800 m2 porządnej industrialnej przestrzeni do artystycznych realizacji.

We wrocławkim klubie Pralnia powstaje nowa inicjatywa. Miejsce na wystawy, wernisaże, targi, koncerty. Jeśli chcesz dołączyć do ich działań, to jesteś potrzebny juz teraz.

Potrzebna jest pomoc przy porządkowaniu i przygotowaniu przestrzeni. Zagospodarowywane są stare pomagazynowe sale i poszukiwane ręce do pomocy.

Warto wspomnieć że miejsce będzie dostępne dla Was i od 2015 roku będziecie mogli bronić tam swoje prace dyplomowe, organizować wystawy i inne działania.

Projekt bedzie trwał ok 6 miesięcy. Do zagosodarowania pod działania kulturalne jest powierzchnia ok 800 m2. W ramach działań przy projekcie można odbyć staż lub praktyki na poszczególnych wydziałach ASP we Wrocławiu.

Poszukujemy osób które:

przygotują ciekawe projekty sal, instalacji, oświetlenia,

wykonają instalacje i przedmioty użytkowe z drewna, metalu, szkła, etc..

zaproponują projekty i wykonanie murali,

tworzą videoinstalacje i wizuale

Jeśli jesteś, grafikiem, plastykiem, Vj'em, lub masz fach: STOLARSKI, BUDOWNICZY, KONSTRUKTORSKI lub znajomi którzy funkcjonują jako ZŁOTA RĄCZKA to ta przygoda jest dla Ciebie

Co z tego będziesz mieć:

działania przy ciekawym projekcie,

wloty do Pralni i imprez pochodnych,

kilka tygodni dobrej zabawy i wytężania głowy,

odbycie praktyk

odbycie stażu