Polska Grafika Współczesna w Seulu

Opublikowano 02 wrz 2011

Prezentujemy zdjęcia z montażu wystawy Polskiej Grafiki Współczesnej w Galerii Uniwersytetu Kyung Hee w Seulu.

Otwarcie wystawy dziś czyli 2.09. o godz. 18.00 . Na wernisażu bedzie obecny rektor Uniwersytetu Kyung Hee w Seulu , dziekan Wydzialu Artystycznego oraz zapowiedzial swoje przybycie pan ambasador RP w Korei dr.Krzysztof Ignacy Majka . Na wystawę prace zostały wyselekcjonowane. Przyjelismy zasadę zaprezentowania dwóch prac kazdego artysty, poniewaz nie ma wystarczajaco duzo miesca na pokazanie większej ilości obiektów. Na fotografii głównej rektor naszej uczelni prof. Jacek Szewczyk po spotkaniu z panem ambasadorem RP w Seoul Club. Ekspozycję będzie mozna oglądać do 20.09. Kolejna fotorelacja wkrótce.

Chris Nowicki