Pieńków 2011.

Opublikowano 03 lip 2011

W dniach 24 – 25 czerwca 2011 odbyło się pierwsze posiedzenie jury Konkursu Malarskiego pt. Najwybitniejszy młody malarz pierwszej dekady XXI wieku.

Ostateczny werdykt 15 członków jury zapadnie w dniu 30 września 2011 roku i zostanie podany w trakcie uroczystego otwarcia Galerii Pieńków sponsorowanej przez dr Marka Marię Pieńkowskiego. Z wrocławskiej uczelni w obradach jury uczestniczyli: prof. Anna Szewczyk i prof. Piotr Kielan. W konkursie z wrocławskiej uczelni udział biorą:

Marlena Promna, Ewelina Sośniak, Dominika Ruta, Justyna Adamczyk, Ewa Zwarycz, Beata Rojek, Dagmara Angier – Sroka, Tomasz Pietrek, Bartek Ślusarski, Łukasz Huculak, Andrzej Rafałowicz, Michał Gątarek, Andrzej Szot, Wojciech Kielar.

P.K