Opublikowano 03 mar 2010

Paweł Sawa student IV roku Szkła został laureatem V edycji plastycznej konkursu Dolina Kreatywna. Do pierwszej nagrody jurorzy wytypowali film animowany pt " komunikat ASP", który powstał na drugim roku, na zajęciach Techniki Prezentacyjne pod kierunkiem St. wykł. M. Boczniowicz. Do drugiego etapu czyli do pierwszej dziesiątki, oprócz animacji zakfalifikowano również szkło " telewizor", które Paweł Sawa zrobił na 3 roku pod kierunkiem prof. M.Dajewskiej. Agnieszka Leśniak Zobacz film »