Pan Tadeusz w Ossolineum

Opublikowano 31 Maj 2012

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Historia rękopisu Pana Tadeusza – teksty, konteksty, realia” w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich.

Twórczynią scenariusza oraz kuratorem wystawy jest Pani Małgorzata Orzeł (ZNiO).
Wystawę przygotował zespół, w skład którego weszli pracownicy naszej uczelni: projekt aranżacji przygotowała Magdalena Kacprzak-Gagatek, oprawę graficzną – Magdalena Wosik, animacje rysunkowe – Agnieszka Jarząb, animacje trójwymiarowe – Marek Grzyb, zaś instalacje interaktywne – Jakub Jernajczyk.

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 1 czerwca o godzinie 18.00 w Kamienicy Pod Złotym Słońcem (Wrocław, Rynek 6).

Dużą część wystawy przeznaczono dla dzieci, warto więc z okazji Dnia Dziecka sprawić prezent sobie oraz zaprzyjaźnionym dzieciakom i wybrać się na spotkanie z Panem Tadeuszem, Zosią, Telimeną i resztą ekipy!

info: MW&JJ