Otwarcie wystawy Bez interpretacji

Opublikowano 15 lip 2024
and
Otwarcie wystawy Bez interpretacji w Muzeum Regionalnym w Jaśle

5 lipca 2024 roku w Muzeum Regionalnym w Jaśle odbył się wernisaż wystawy malarstwa i rysunku artystów związanych z Wydziałem Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Wystawa Bez interpretacji jest kolejną prezentacją dorobky środowiska artystycznego z Wrocławia.

Wystawa stanowi przegląd aktualnych, w znakomitej większości nowych dzieł, wykonanych przez artystów i artystki w ostatnim okresie. Obejmuje ona szerokie spektrum dorobku, mieszczącego się w bardzo klasycznym obszarze, ale ukazującego również najnowsze zjawiska i trendy.

Bez Interpretacji

W wystawie udział biorą: Karol Babicz, Marta Borgosz, Adam Chmielowiec, Malwina Gaj, Marcelina Groń, Jarosław Grulkowski, Łukasz Huculak, Joanna Jamrozińska, Jacek Jarczewski, Piotr Kielan, Anna Kołodziejczyk, Monika Konieczna, Anna Kramm, Bogna Kozera-Radomska, Marian Waldemar Kuczma, Marek Kulig, Wojciech Lupa, Michał Marek, Daria Milecka, Kamil Moskowczenko, Sylwia Mucha, Zdzisław Nitka, Iwona Ogrodzka, Joanna Pałys, Przemysław Pintal, Alicja Pruchniewicz, Wojciech Pukocz, Bartosz Radziszewski, Sonia Ruciak, Piotr Saul, Michał Sikorski, Krzysztof Skarbek, Norman Smużniak, Anna Szewczyk, Marta Szymczakowska, Katarzyna Tomaszewska, Piotr Tyszkowski, Krzysztof Wałaszek, Tomasz Wiktor.

Wystawa potrwa do 31 sierpnia 2024 roku. Kierownikami wystawy są dr Karol Babicz oraz dr Michał Marek.

Zapraszamy!