Opłatek wrocławskiego środowiska akademickiego

Opublikowano 07 sty 2014

Szanowni Państwo! Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, pod patronatem Metropolity Wrocławskiego, od lat organizuje opłatek wrocławskiego środowiska akademickiego.

W imieniu Księdza Rektora prof. Andrzeja Tomki przekazuję zaproszenia na najbliższe spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2014 r.
O godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. w katedrze wrocławskiej pod przewodnictwem i z homilią abp. Józefa Kupnego, metropolity wrocławskiego.
Po Eucharystii Ksiądz Rektor zaprasza na spotkanie opłatkowe w auli PWT (pl. Katedralny 1).

Serdecznie zapraszamy całe środowisko akademickie naszego miasta. Przed Nowym Rokiem otrzymają Państwo zaproszenia w wersji drukowanej. Nawet jeśli do kogoś nie dotrze zaproszenie, będzie on mile widzianym gościem.

W imieniu społeczności akademickiej Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu życzę pokoju serca płynącego ze świętowania narodzin Chrystusa oraz wszelkich łask w nadchodzącym Nowym Roku.

ks. dr hab. Grzegorz Sokołowski
Sekretarz Generalny PWT