Open call dla artystów, fotografów oraz dla wszystkich związanych z kulturą

Opublikowano 08 mar 2022
im

Nabór do konkursu

Latem 2022 roku będą w różnych miejscowościach  trójstyku granic ukazane na fotograficznej wystawie plenerowej pola konfliktów uwarunkowane pandemią, wolne obszary oraz próby rozwiązań.  W tym samym czasie dawna szkoła rzemiosła „Baugewerkeschule” w Zittau będzie wypełniona różnorodnymi dziełami artystycznymi. Festiwal zapachów „Osmodrama“ w Hali Miejskiej w Görlitz otworzy projekt „1000iTwojeSpojrzenie“.

Zapraszamy wszystkich artystów i fotografów z Czech, Niemiec i Polski do wzięcia udziału w wystawie na trójstyku granic pomiędzy Zittau, Libercem, Görlitz i Zgorzelcem.

Jeśli potrafisz się odnieść w sposób fotograficzny, lub inny artystyczny do zaistniałego globalnego kryzysu, jego ograniczeń, pułapek, restrykcji lub nowo powstałych wolnych przestrzeni, możesz  do 15 marca 2022 r. przesłać na poniższy adres e-mail wykonaną przez siebie fotografię lub fotografię swojej pracy artystycznej w formie cyfrowej:

Deadline 31 marca 2022
E-mail view@1000undDeineSicht.eu