OCEŃ SWOJEGO WYKŁADOWCĘ - ANKIETA ZA 2018/2019 ROK

Opublikowano 06 lis 2019
ankieta2015

Szanowny Studencie, Szanowny Doktorancie

prosimy Was o wyrażenie opinii na temat warunków studiowania oraz sposobu prowadzenia zajeć przez wykładowców zatrudnionych na naszej Akademii.

Zgodnie z zapisem nowej ustawy "Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce", Wasza opinia ma znaczenie dla kształtowania obsady, prowadzenia zajeć oraz szeroko rozumianej jakości kształcenia.

Staramy sie idac z duchem czasu unowoczesnić naszą Uczelnię dlatego ankieta jest dostępna poprzez system elektroniczny Akademus - co czyni ją w pełni anonimową.

WASZ GŁOS MA ZNACZENIE!!

Serdecznie zapraszamy i przypominamy o możliwości wyrażenia swojej opinii do 15 listopada, a przy tym do przetestowania nowej metody ankietyzacji.

Ankieta jest dostępna w systemie Akademus na Państwa indywidualnych kontach w zakładce TWOJE ANKIETY

aktywowanie kont studenckich/doktoranckich

Link do formularza: