Obrady jury konkursu POEZJEM

Opublikowano 03 gru 2010

Konkurs ogłoszony przez Biuro Literackie dotyczył graficznej wizualizacji hasła „POEZJEM”. Skierowany był do studentów Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów.

W piątek 3 grudnia 2010 r. odbyło się posiedzenie jury, w skład którego ze strony Biura Literackiego weszli:

dyrektor Artur Burszta,
Nina Łupińska,
Patrycja Margasińska,
Alicja Przewoźniak,

zaś Katedrę Sztuki Mediów reprezentowali:

prof. Wiesław Gołuch,
prof. Ryszard Jędroś,
prof. Ireneusz Olszewski,
ad. Maja Wolińska;

sekretarzem konkursu był as. Jakub Jernajczyk.

Do konkursu zakwalifikowano 50 realizacji filmowych i 5 projektów graficznych,
z których jury wyłoniło 21 prac (20 filmów i jeden projekt).

Autorami wyróżnionych realizacji są:

Krzysztof Bagiński, Tycjan Bartuś, Katarzyna Bialik, Adam Fatyga, Sara Gąsiorek, Ewa Gąsowska, Krzysztof Grudziński, Agata Gut, Krzysztof Juszczak, Katarzyna Kaczyńska, Grzegorz Lorek, Bartek Naprawa, Konrad Okoński, Małgorzata Piekoszewska, Paweł Piotrowski, Marek Rybicki, Agnieszka Sierzputowska, Filip Tarczewski, Marta Wartalska, Aleksandra Wolańska, Paulina Ziółkowska.

Nagrodę główną – 1500 zł (brutto) zdobyła praca ... ujawnimy to zaraz po ogłoszeniu wyniku na stronie Biura Literackiego :)

W galerii prezentujemy zdjęcia z obrad jury oraz kadry z kilku animacji.

info&foto: Jakub Jernajczyk
Katedra Sztuki Mediów