Nowa edycja warsztatów DSWP

Opublikowano 01 kwi 2014

Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego zaprasza naukowców i projektantów z regionu na dwudniowe (10-11 kwietnia 2014 r.) bezpłatne warsztaty z zakresu procesu rozwoju produktu, współpracy z przedsiębiorcami oraz transferu wiedzy z uczelni do przedsiębiorstw.

Uwaga – to już ostatni cykl warsztatów dla projektantów w ramach projektu!

Warsztaty obędą się w nowym budynku Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu przy ul. Traugutta 19/21.

W warsztatach mogą uczestniczyć:

· pracownicy naukowi i doktoranci dolnośląskich uczelni o specjalizacjach związanych z projektowaniem produktów i usług
· projektanci-praktycy - absolwenci kierunków wzorniczych lub pokrewnych wykonujący zawód projektanta, mieszkający na Dolnym Śląsku

Grupa docelowa szczegółowo opisana jest w regulaminie warsztatów.

Tematyka warsztatów:

· Jak zaprojektować produkt lub usługę, która wyróżni się na rynku?
· Jak przewidywać trendy wzornicze?
· Jak poprawić funkcjonalność i estetykę produktu?
· Jak organizować współpracę przedsiębiorca-projektant?
· Jak chronić własność intelektualną?

Warsztaty prowadzą trenerzy-praktycy z: CONCORDIA DESIGN

Rekrutacja:

Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć najpóźniej do dnia 07.04.2014 r. do Punktu rekrutacyjnego: Urząd Miejski Wrocławia, Biuro Rozwoju Gospodarczego, ul. G. Zapolskiej 4 (pok. 115), 50-032 Wrocław w dni robocze, w godzinach 8:00-15:30.

Można dostarczyć ją za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: wzornictwo@um.wroc.pl , jednak wymaga to osobistego złożenia podpisu pod ankietą w Punkcie rekrutacyjnym, najpóźniej w dniu 07.04.2014, w wyżej podanych godzinach.

Uczestnictwo w warsztatach jest BEZPŁATNE.

Regulamin oraz formularz ankiety zgłoszeniowej można pobrać na stronie internetowej:

siec.asp.wroc.pl

Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego to projekt realizowany przez Województwo Dolnośląskie, Gminę Wrocław i Akademię Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, wspierający współpracę przedsiębiorcy-nauka

PROJEKT „DOLNOŚLĄSKA SIEĆ WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO" JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

informacja: Anna Czajka, zamieścił: Leszek Sołtys

Na_strone_warszt_projektanci (2).doc