Noc Muzeów w MBWA w Lesznie.

Opublikowano 21 Maj 2018

Katedra Malarstwa Architektonicznego i Multimediów ASP, podsumowała wystawy pracowników i doktorantów katedry oraz 30-lecie pracy artystycznej prof. nadzw. Jacka Jarczewskiego.

Noc Muzeów była okazją do finisażu w formie warsztatów plastycznych i kuratorskiego oprowadzania po wystawie. W doskonałej atmosferze doktoranci Mariusz Wildeman, Monika Polak oraz studentki Karolina Pach i Agnieszka Apoznańska, promowały naszą akademię i sztukę. Uczestnicy z zainteresowaniem poznawali tajniki technik malarskich oraz interesowali się ofertą wrocławskiej akademii. Materiały promocyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem przyszłych studentów. Dziękuję dyrekcji i pracownikom galerii w Lesznie za efektywną współpracę!

Jacek Jarczewski

zamieściła AZG