Niestacjonarne studia PROJEKTOWANIE GRAFICZNE − rekrutacja uzupełniająca

Opublikowano 16 wrz 2014
Niestacjonarne Studia II Stopnia kierunek Grafika specjalność Projektowanie Graficzne

Nabór uzupełniający na niestacjonarne studia PROJEKTOWANIE GRAFICZNE. 29 września 2014 r.

Wydział Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu ogłasza nabór uzupełniający na trzyletnie licencjackie Studia Niestacjonarne I Stopnia na kierunku GRAFIKA specjalność PROJEKTOWANIE GRAFICZNE.

Nabór odbędzie się 29 września 2014 r., o godz. 10.00 Przyjęcie na podstawie oceny prac dorobku kandydata (teczka).
Kandydaci, którzy zdali egzamin na studia stacjonarne kierunek Grafika, ale się nie dostali będą przyjęci bez oceny prac.

Składanie dokumentów – pok. 119 M, Dziekanat Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów

Termin składania dokumentów – do 26 września 2014 r., od poniedziałku do piątku w godz. 9–14

Szczegółowe informacje:

Projektowanie Graficzne - Niestacjonarne Studia I Stopnia (licencjackie) »

--------

informacja Artur Skowroński