Nasze absolwentki zostały laureatkami WROCŁAWSKIEJ MAGNOLII, edycji 2011

Opublikowano 16 mar 2011

WROCŁAWSKA MAGNOLIA to konkurs na najlepszy Dyplom magisterski 2010 roku podejmujący problematykę szeroko pojętej ochrony środowiska i przyrody miasta Wrocławia.

Organizatorem jest Prezydenta Wrocławia, w imieniu którego działa Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi. Z pośród 25 nominowanych prac z siedmiu Uczelni (Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy, Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Medyczna, Akademia Wychowania Fizycznego, Uniwersytet Ekonomiczny) kapituła złożona z przedstawicieli Rektorów w/wym uczelni przyznała w kategorii prace projektowo-planistyczne pierwszą nagrodę pracy dyplomowej pani Alicji Palczewskiej za pracę "Modułowy przystanek komunikacji miejskiej" (promotor prof. Włodzimierz Dolatowski, Pracownia Produktu) oraz wyróżnienie pracy pani Patrycji Skąpskiej za pracę "Informacja i identyfikacja Wizualna Dzielnicy Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań" (promotor dr Mieczysław Piróg, Pracowania Komunikacji Wizualnej). Obie laureatki są absolwentkami Katedry Wzornictwa Przemysłowego naszej Uczelni.

Serdecznie GARTULUJEMY!!!!!!

Marta Płonka