Najlepsze Dyplomy Projektowe Akademii Sztuk Pięknych 2011

Opublikowano 16 wrz 2011

Wyróżnienie dla naszego absolwenta z Katedry WP

Ogólnopolska wystawa prezentująca najlepsze dyplomy projektowe tegorocznych dyplomantów z siedmiu polskich wyższych uczelni artystycznych: Akademii Sztuk Pięknych z Gdańska, Krakowa, Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Katowic, oraz Uniwersytetu Artystycznego z Poznania została otwarta 9 września w Rondzie Sztuki w Katowicach. Jury konkursu , składające się z Rektorów i ich przedstawicieli ze wszystkich reprezentowanych uczelni obradowało 8 września i wyłoniło siedmiu laureatów spośród których przyznało:

Nagrodą Rektorów Akademii Sztuk Pięknych dla Agnieszki Fujak i Sebastiana Spłuszki z ASP w Krakowie.

Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Roberta Pludry, z ASP w Warszawie.

Nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego dla Hugona Kowalskiego z UA w Poznaniu.

Pracy naszego absolwenta Kamila Laszuka dyplomanta prof. Dolatowskiego, przyznano jedno z czterech wyróżnień honorowych.

mp