Najlepsze Dyplomy Projektowe 2014

Opublikowano 30 lip 2014

"Design 32" w Katowicach.

Magister sztuki Marek Rybicki z Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów z Pracowni Projektowania Graficznego IV ad. Tomasza Brody za pracę dyplomową pt. Plakaty "Kulturalne" zdobył Wyróżnienie Honorowe – Gratulujemy!

W wystawie dyplomów, która 25. lipca rozpoczęła się w Rondzie Sztuki galerii ASP Katowickiej, z naszej uczelni udział biorą również następujące osoby: mgr Konrad Cholewka – Wzornictwo Przemysłowe, promotor: prof. Wilhelm Semaniszyn, "projekt miejskiego pojazdu przyszłościowego - wizja na rok 2025"; mgr Karolina Cykowska – Architektura Wnętrz, promotor: prof. Dariusz Grzybowicz, projekt "Wrocławskie centrum nowych technologii"; mgr Justyna Żak – Szkło, promotor: ad.hab. Beata Mak-Sobota, projekt "Inkubator wyobraźni - punkt do czytania w przestrzeni publicznej".

Marek Rybicki namalował mural w Rondzie Sztuki, który koniecznie trzeba zobaczyć na miejscu!

Zapraszam do obejrzenia wystawy w Katowicach!

_________
info: prorektor Agata Danielak-Kujda, foto: prodziekan Mieczysław Piróg, zamieścił: Leszek Sołtys