Nagroda dla Piotra Hołuba

Opublikowano 22 wrz 2011
wolda

Piotr Hołub zdobył nagrodę “Best of Nation” (Poland) w konkursie graficznym organizowanym przez Wolde.

Wolda to prestiżowy projekt, który wynajduje i nagradza najlepsze loga i znaki towarowe na całym świecie, tworząc archiwum, które śledzi ewolucję stylów i trendów światowego designu. Prestiż Woldy jest gwarantowany przez najważniejsze stowarzyszenia i szkoły projektowania. Wiecęj o Woldzie na stronie: http://www.wolda.org/about/

Nagroda zdobyta przez Piotra - "Best of Nation" - została wybrana spośród 1,400 zgłoszeń z całego świata.

Opis klienta dla ktorego zostało stworzone nagrodzone logo: erasm.us - platforma dla studentów zainteresowanych zagranicznyymi wyjazdami.

Piotr Hołub w tym roku został absolwentem naszej uczelni. Studiował na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów, specjalność: Projektowanie Graficzne - promotor prof. Roman Kowalik.

Obecnie pracuje w studiu brandingowym mamastudio w Warszawie. Więcej ciekawych projektów Piotra na jego stronie: www.peha.com.pl

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

AG