Nagroda dla Aleksandry Śnieżek

Opublikowano 16 lis 2011

Aleksandra Śnieżek studentka III roku Studium Projektowania Graficznego 13 X 2011 zdobyła III nagrodę na II International Media and Photo Film Festival "STOP FRAME", który odbył się we wrześniu w Kaunas na Litwie.

www.kadras.lt

Ponadto uzyskała również wyróżnienie publiczności.
Animacja została wykonana w ramach zajęć w ramach przedmiotu Grafika Intermedialna w Pracowni Projektowania Multimedialnego. Aleksandra Śnieżek miała też w ostatnich 4 miesiącach inne dokonania twórcze w postaci udziału i prezentacji swoich prac w projekcie FOTORUSZENIE (Jelenia Góra, Lubań, Liberec), prezentację oraz warsztaty na Międzynarodowym Konkursie dla Dzieci I Młodzieży w Koszalinie "Muzealne Spotkania z Fotografią" a także pokaz animacji w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Serdecznie gratulujemy.

Prof. Stanisław Sasak