Nadmiar i brak: wystawa fotografii socjologicznej

Opublikowano 13 Maj 2013

Koło Naukowe Studentów Socjologii UWr, Polskie Towarzystwo Socjologiczne oddział Wrocław, Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademia Młodych Uczonych i Artystów serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii socjologicznej "Nadmiar i brak".

Wernisaż odbędzie się w dniu 14 maja 2013 roku (wtorek), w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Wrocław ul. Koszarowa 3, II piętro, w godzinach 11:30 - 12:00, w ramach obchodów Dni Socjologa. Wystawa będzie prezentowana do końca maja br.

W czasie wernisażu wręczona zostanie nagroda główna w konkursie oraz dyplomy dla autorów wyróżnionych prac.

Serdecznie zapraszamy również do obejrzenia wystawy w wersji online:

----------------

zamieścił Jakub Jernajczyk