NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY TRWA Dwustopniowe Studia Niestacjonarne Architektury Wnętrz

Opublikowano 10 paź 2019
Dwustopniowe Studia Niestacjonarne Architektury Wnętrz

Nabór uzupełniający na studia magisterskie oraz licencjackie trwa do dnia: 11.10.2019r.

Zapraszamy do studiowania w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, uczelni państwowej z wieloletnią tradycją, wypracowanym prestiżem i doskonałą infrastrukturą techniczną. Proponujemy studia niestacjonarne licencjackie oraz magisterskie, prowadzone w trybie dziennym, z programem i kadrą dydaktyczną bliźniaczą ze studiami stacjonarnymi.

Na pierwszym stopniu studiów kształcimy w zakresie projektowania architektury wnętrz mieszkalnych, biurowych i usługowych, ale dajemy również solidną podstawę wiedzy: architektoniczno-budowlanej, wystawienniczej, meblarskiej, graficznej i malarskiej, a także komputerowego opracowywania projektów.

Na studia drugiego stopnia (magisterskie) zapraszamy absolwentów po wszystkich kierunkach projektowych związanych z architekturą lub wzornictwem. Studia magisterskie mają kształcić artystów sztuki architektury wnętrz, projektantów wnętrz publicznych o złożonym programie funkcjonalnym, osobowości twórcze o unikatowych zdolnościach plastycznych.

Pośród kierunkowych treści tj.: projektowania wnętrz i mebli, proponujemy również kursy projektowania wystaw, multimediów i małej architektury oraz szereg wspomagających kursów ogólnoplastycznych i teoretycznych. Tytuł magistra sztuki otwiera drogę do: kariery naukowej, uczestniczenia w grantach unijnych, stanowisk kierowniczych w korporacjach, prowadzenia dużych projektów aranżacyjnych.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie
www.AWiW.info

dr hab. Bartosz Jakubicki

Kontakt:
Dziekanat Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa
Plac Polski 3/4, 50-156 Wrocław
pok. 104 M (budynek od ul. Modrzewskiego, I piętro)
tel. (071) 343 80 31 (wew. 214)
e-mail: dziekanatawiw@asp.wroc.pl

Wpis zamieściła: Patrycja Mastej