Nabór na Studia Niestacjonarne II stopnia, kierunku Architektura Wnętrz odbędzie się 15.09.2014r.

Opublikowano 13 sie 2014

I ROK STUDIÓW MAGISTERSKICH – rozmowa kwalifikacyjna połączona z obowiązkowym przeglądem portfolio, dokumentującym prace wykonane w czasie studiów licencjackich odbędzie się dnia: 15.09.2014r. (poniedziałek) od godz. 10.00, w sali nr 205 M ( IIp. nowe skrzydło ).

REKRUTACJA:

I ROK STUDIÓW MAGISTERSKICH – rozmowa kwalifikacyjna połączona z obowiązkowym przeglądem portfolio, dokumentującym prace wykonane w czasie studiów licencjackich odbędzie się dnia: 15.09.2014r. (poniedziałek) od godz. 10.00, w sali nr 205 M (IIp. nowe skrzydło).

Na kierunek – Architektura Wnętrz (II. stopień – 2,5 letni – magisterski):w specjalności – Projektowanie Architektury Wnętrz

DOKUMENTY: w teczce wiązanej należy złożyć w p. nr 104 M (I p. nowe skrzydło) w terminie do –14.09.2014 r. Teczka opisana: imię i nazwisko, adres domowy + kod pocztowy, kierunek studiów:

1 – Podanie na studia (kwestionariusz do pobrania na stronie uczelni www.asp.wroc.pl).

2 – zdjęcia: 3 fotografie kolorowe 35/45 mm (na odwrocie - imię i nazwisko kandydata, kierunek studiów).

- osoba bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, głowa w pozycji lewego półprofilu i z widocznym lewym uchem, z zachowaniem równomiernego oświetlenia twarzy, tło zdjęcia nie może być białe.

- zdjęcie w postaci elektronicznej (CD): powinno mieć rozmiary 300x375 pikseli-co daje po wydrukowaniu 2 cm x 2,5 cm, format JPG, rozdzielczość nie może być mniejsza niż 300 dpi, rozmiar pliku ze zdjęciem nie większy niż 60 kilobajtów, nazwa pliku ze zdjęciem musi być w następującym formacie:

< nazwa uczelni >_< imię_nazwisko>_.jpg ( np. ASP_Jan_Kowalski_12345678910.jpg ) Zdjęcia cyfrowe i tradycyjne niespełniające powyższych warunków nie będą akceptowane. Dołączyć kopertę + znaczek pocztowy na wysłanie korespondencji.

3 – Ksero dowodu osobistego ( w przypadku nowych dowodów – dwukrotne powiększenie ksero).

4 – Odpis dyplomu licencjackiego ( absolwenci ASP we Wrocławiu w późniejszym terminie)

5 – Dowód wpłaty 100 zł. ( opłata za przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej).

6 - Oryginał świadectwa dojrzałości.

7 – Orzeczenie lekarskie o zdolności do studiowania na ASP, wydane w 2014 roku.

OPŁATY:

Czesne za semestr wynosi 3050 zł. (I sem. do 15.10.2014r. do II sem. do 15.02.2015r.)

lub w miesięcznych ratach (8x812,5 zł).

Czesne za semestr dyplomowy wynosi 2000zł lub w miesięcznych ratach (4x550zł).

Opłaty należy dokonać na konto ASP:ING Bank Śląski S.A. O/Wrocław
z dopiskiem: studia niestacjonarne, kierunek: AW

ZASADY REKRUTACJI:

Kwalifikacja odbywa się na podstawie:

a – Przeglądu i oceny przedłożonego, przez kandydata, portfolio dokumentującego prace wykonane w czasie I – go stopnia studiów.

b – Omówienia, przez kandydata, prezentowanego portfolio i oceny indywidualnych predyspozycji studenta do podjęcia studiów II – go stopnia.

ZASADY OCENY:

a – Ocena dokumentacji prac zawartych w portfolio – każdy z członków komisji maksymalnie 10 punktów.

b - Ocena prezentacji w/w prac – każdy z członków komisji maksymalnie 6 punktów.

Maksymalna ilość punktów możliwa do uzyskania - 64

Maksymalna ilość przyjętych: 5 osób.

Dodatkowe informacje dostępne w dziekanacie lub na stronie internetowej: www.AWiW.info

info: prof.Bartosz Jakubicki
zam: Magdalena Kacprzak- Gagatek