Nabór do projektu „Mobilne szklarnie miejskie - uprawa ogórka szklarniowego z widokiem na morze”

Opublikowano 18 mar 2014

Trwa nabór do projektu „Mobilne szklarnie miejskie - uprawa ogórka szklarniowego z widokiem na morze” realizowanego przez Centrum Designu Gdynia w ramach festiwalu Gdynia Design Days 2014. Koordynatorami projektu są Agata Kulik-Pomorska i Paweł Pomorski z grupy MALAFOR.

Projekt skierowany jest do studentów studiów magisterskich Wydziałów Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych oraz absolwentów tego kierunku, do 3 lat od ukończenia studiów. Szukamy ludzi do zespołu projektowego – pracowitych i otwartych, posiadających umiejętności prototypowania manualnego i cyfrowego.

Tegoroczne hasło festiwalu Gdynia Design Days MIASTO+|5.30.60. zwraca uwagę, że miejska rzeczywistość współtworzona jest przez jego mieszkańców z różnych pokoleń. Ich wpływ na tkankę miasta, a jednocześnie modelowanie przez miasto życia mieszkających w nim ludzi – to zagadnienia, które poruszymy podczas wystaw, warsztatów i imprez towarzyszących. Najważniejszy letni festiwal designu w Polsce odbędzie się w dniach 4 - 13 lipca 2014r.

Szczegóły znajdują się na stronie:

zamieścił: Grzegorz Rozwadowski

20140226_GDD2014_projekt 60+_szklarnie_ STARTER.doc