Music. Multimedia. Management

Opublikowano 14 lut 2022
l.soltys
Music.Multimedia.Management.

W 2021 r. TRAFO Trafostacja Sztuki w Szczecinie - w partnerstwie z Filharmonią im. M. Karłowicza oraz Fjord Cadenza w Skodje (Norwegia) - rozpoczęła innowacyjny program edukacyjny skierowany do młodych artystów, managerów kultury oraz pracowników uczelni i instytucji kultury. Projekt pod nazwą Music.Multimedia.Management. obejmuje dwuletni cykl szkoleń, w tym darmowe wykłady i webinary dostępne po zalogowaniu na platformie szkoleniowej.

Zapraszamy zainteresowane osoby do korzystania z materiałów – wystarczy zarejestrować się poprzez formularz na stronie mmmproject.eu

W ramach I etapu szkoleń, 40 Ekspertów z całego świata podzieliło się swoją wiedzą w modułach:

• kuratorstwo sztuki;
  • rozwój publiczności;
  • edukacja muzyczna;
  • impresariat;
  • zarządzanie zespołem artystycznym;
  • dźwięk (reżyseria i inżynieria);
  • reżyseria świateł i multimediów.

Zachęcamy do korzystania z naszych doświadczeń i wiedzy – aby uzyskać darmowy dostęp do Platformy Music.Multimedia.Management. wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny pod tym linkiem.

Zachęcamy też do odwiedzenia strony http://www.mmmproject.eu

Music.Multimedia.Management.
<p><strong>Music.Multimedia.Management. Program edukacyjny dla młodych artystów, pracowników uczelni oraz instytucji kultury.</strong></p>