Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi

Opublikowano 13 cze 2022
and

Ogrom wrażeń, spotkań i świetnych obrazów dzięki reprezentacji naszej Uczelni na Międzynarodowym Festiwalu Fotografii w Łodzi, na którym została pokazana praca dyplomowa Kateriny Kouzmitchevy pt. "Luna" wykonana w Pracowni Fotografii Inscenizowanej.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji fotofestiwalu jest Wspólnota. Otwarcie Przeglądu Uczelni Artystycznych odbyło się 9.06.2022 w Akademickim Centrum Designu (ul. Księży Młyn 13/15, Łódź), a festiwalowe wystawy można oglądać do 26 czerwca.

Plebiscyt online

Zachęcamy do udziału w plebiscycie online, który zakończy się 25 czerwca. Można zagłosować na reprezentanta jednej z uczelni artystycznych. Zwycięski projekt, wybrany w głosowaniu publiczności, otrzyma Nagrodę Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Głosować można przez stronę internetową www.asp.lodz.pl (zakładka WYDARZENIA CYKLICZNE / Fotofestiwal – Przegląd Uczelni Artystycznych) lub skanując kod QR będąc na miejscu.

Trzymamy kciuki za naszą Reprezentantkę!