Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektów "WrocLove Design" 9-12 maja 2013

Opublikowano 10 Maj 2013

Na Festiwalu można zauważyć aktywność studentów Katedry Wzornictwa.

DESIGN ŁĄCZY to motto Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów WROCLOVE DESIGN 2013, który stanie się areną integracji międzykulturowej i międzypokoleniowej. Swoistą katedrą demokracji prezentującą koncepty kreatywne, artystyczne i biznesowe. Dialogiem pomiędzy uczestnikami procesu projektowego: twórcami i odbiorcami, projektantami i producentami, klientami i produktami, funkcjonalnością i sztuką; układem współzależności wymagającym zrozumienia, tolerancji i otwartości oraz świadomości procesów biznesowych.

Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektów "Wroclove Design" odbywa się w Hali Ludowej. Jednak towarzyszyą mu różne warsztaty, także w okolicy Rynku.

Studencki koła naukowego PDF (katedra Wzornictwa) prezentują swoją koncepcje siedzisk w przestrzeni miejskiej w ramach międzynarodowych warsztatów projektowych. Każdy może usiąść na drewnianych skrzynkach wedle własnego uznania i tworzyć z nich własne kompozycje. Prowizoryczne siedziska będą na Placu Solnym do niedzieli, a więc do końca trwania festiwalu.

Ponadto na festiwalu można zobaczyć co aktualnie dzieje się w katedrze wzornictwa. Prace studentów prezentowane są przy stoisku firmy MAGIT, z którą katedra współpracuje od kilku lat.

Serdecznie zapraszamy!