Marzena Krzemińska-Baluch na Emerge/Evolve 2016

Opublikowano 10 lis 2016

Wystawa Emerge/ Evolve 2016 w Bullseye Reseurce Centre Bay Area w Emerville, Kalifornia, USA.

Wystawa prezentuje nagrodzone i wyróżnione prace w konkursie Emerge/ Evolve 2016 od 29 października które można oglądać w Bullseye Reseurce Centre Bay Area w Emerville, Kalifornia, USA.

Konkurs „Emerge" organizowany jest co dwa lata przez Bullseye Project w Portland, OR, USA. Jest to konkurs o charakterze miedzynarodowym. W tym roku spośród 370 zgłoszeń, wybrano 42 finalistów z calłego świata.

Naszą reprezentacją i laureatką drugiej nagrody jest Marzena Krzemińska- Baluch, asystentka z Katedry Szkła która reprezentuje nas pracą pt : „Landscape", wykonaną podczas rocznego pobytu na stanowisku „Visiting Professor" w Ball State University School of Art, Marlin Glick Centre For Glass w Muncie, IN, USA.

Wystawę można obejrzeć do 13 stycznia 2017 roku.

Więcej informacji na stronie Bullseye Project: http://www.bullseyeprojects.com/exhibitions/260/overview/

info: M.Krzemińska

zamieściła: K.Bańka