Marcin Makulski nagrodzony na 42. Salonie Zimowym.

Opublikowano 16 sty 2012

Jury 42. Salonu Zimowego. Ciąg dalszy. Radom 2011 pod przewodnictwem prof. Adama Romaniuka przyznało...i.

naszemu absolwentowi nagrodę dziekana Wydziału Sztuki.Jury 42. Salonu Zimowego. Ciąg dalszy. Radom 2011 pod przewodnictwem prof. Adama Romaniuka przyznało naszemu absolwentowi nagrodę dziekana Wydziału Sztuk

Marcin zgłosił do konkursu dwa obrazy olejne z większego cyklu Labirynty.

Wernisaż wystawy miał miejsce w niedzielę 11.12.2011 r. w galerii Pentagon. Pozostałe prace prezentowane w ramach Salonu można oglądać również w Akademickiej Galerii Sztuki "Rogatka" oraz Akademickiej Galerii Sztuki AIG Lincoln w Radomiu.

Marcin Makulski urodził się 20.05.1978 r. we Wrocławiu. W 2002 r. obronił dyplom z malarstwa sztalugowego w pracowni prof. Stanisława Kortyki oraz uzyskał aneks z projektowania malarstwa w architekturze i urbanistyce w pracowni prof. Wojciecha Kaniowskiego. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Bierze udział w wystawach i konkursach. Jest zdobywcą Grand Prix IX Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki „Homo Quadratus Ostroviensis" 2008.

P.O