Mamy w głowie tysiąc książek

Opublikowano 04 gru 2019

Pracownia Książki w Hali Stulecia

W tym roku grudniowe Targi Dobrych Książek w szczególny sposób związane są z Pracownią Książki – identyfikacja wizualna imprezy została zaprojektowana przez naszą tegoroczną absolwentkę Klaudię Sznurę (projekt powstał już kilka lat temu na zajęciach w Pracowni, teraz został szczęśliwie wdrożony).
W dniach 5-8 grudnia 2019 roku podczas 28. Wrocławskich Targów Dobrych Książek w Hali Stulecia Pracownia Książki kolejny, trzeci raz zaprezentuje dokonania swoich studentów. Od czwartku do niedzieli zapraszamy do wspólnej strefy Wrocławskich Księgarń Niezależnych gdzie będziemy pokazywać nasze prace. A w czwartek o godz.18.00 w sali Zielonej w ramach targowych spotkań odbędzie się prezentacja Pracowni Książki pt. Mamy w głowie tysiąc książek.

Zapraszają prowadzące Pracownię:
Magdalena Wosik, Joanna Skrzypiec, Karolina Wiśniewska