Łódzki Festiwal Sztuki Video ‘Punkty Widzenia’

Opublikowano 17 mar 2011

Przygotowujemy i wysyłamy materiały na przegląd wideo polskich uczelni artystycznych...:

Od 8 do 10 kwietnia 2011 r. w łódzkiej Galerii Manhattan odbywać się będzie Festiwal Sztuki Wideo „Punkty Widzenia", organizowany przez studentów Wydziału Sztuk Wizualnych ASP Łódź. Festiwal ma się w przyszłości stać corocznym wydarzeniem artystycznym, odbywającym się pod patronatem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Festiwal pomyślany został jako forum przeglądu prac wideo studentów polskich uczelni artystycznych. Impreza będzie promowała sztukę wideo jako już klasyczną formę działań artystycznych, a także towarzyszyć będzie poznawaniu twórczości uznanych artystów.

Festiwal Sztuki Wideo „Punkty Widzenia" uświetnią w tym roku swoją obecnością i prezentacją prof. Ryszard W. Kluszczyński, grupa Videopunkt oraz Konrad Kuzyszyn.

Osoby zainteresowane udziałem w Festiwalu mogą zgłaszać swoje prace na płycie DVD z wypełnionym formularzem i krótkim opisem do dwóch filmów.

Uwaga :

Wspólna przesyłka kurierem z ASP : termin dostarczenia wszystkich prac do 18. marca. 2011 piątek do godz. 13.30 /Pracownia Intermediów 16a Małgorzata Kazimierczak/ lub sekretariat Prorektora.

Możecie też wysłać prace osobiście termin do 20 marca 2011 na adres:

Punkty Widzenia
Lea Leonowicz
ul. Sanocka 22 m. 68
93-031 Łódź

informacje znajdują się na stronie internetowej festiwalu www.punktywidzenia.com

Małgorzata Kazimierczak