Kuchnia to ogromny potencjał do wspólnego wykorzystania.

Opublikowano 17 paź 2014

Kuchnia to przestrzeń otwarta dla studentów w kwietniu tego roku, od tej pory służąca głównie jako miejsce spotkań przy kawie czy do odgrzewania obiadu. Takim miejscem z pewnością pozostanie – ale nie tylko!

Jeśli masz chęć ten potencjał kształtować i odkrywać, albo z niego zwyczajnie skorzystać, to spotkanie jest dla Ciebie.

Zastanowimy się czego potrzebujemy i co zrobić, by to osiągnąć. Porozmawiamy o tym co chcemy robić i jak to zrobić. Sformułujemy swoje cele i postawimy zadania na przyszłość daleką i bliską.

I zjemy racuchy według przepisu Babci Irenki.

Jeśli jesteś wykładowcą- może masz pomysł, jak Twoi studenci mogą w praktyce wykorzystać swoje umiejętności w przestrzeni Kuchni. Jeśli jesteś studentem... na pewno masz już pomysł, jak to miejsce wykorzystać!

Oficjalne wkupiny:

Wkupiny odbędą się w jednym z trzech podanych wyżej terminów (30.10, 6.11, 7.11) - o tym informacja już niedługo.

Tymczasem przeglądajcie domowe biblioteczki, bo biletem wstępu w tym roku będzie książka lub magazyn o sztuce/ kulturze, która powiększy Kuchenną biblioteczkę. Kuchnia to miejsce, gdzie wyjątkowo dozwolone jest czytanie przy jedzeniu!

Podczas wkupin koncert zagra Fat Man Epilepsy, ugotujemy coś wspólnie oraz zbierzemy fundusze na wspólną kawę/ herbatę i inne dobro.

więcej informacji szukajcie na bieżąco na:

pozdrowienia!

Zuzanna Wollny