Konkurs Wrocławskiego Parku Technologicznego S.A. (WPT) – informacje o zmianie terminów

Opublikowano 30 sie 2019

Szanowni uczestnicy/uczestniczki konkursu na gadżet/upominek WPT, pragnę przekazać informację, że przesunięciu uległ ostateczny termin rozstrzygnięcia konkursu.

Pierwotnie rozstrzygnięcie konkursu zostało zaplanowane do 30 września 2019 r., a podpisanie umów przez WPT z ewentualnymi zwycięzcami do 30 października 2019 r.

Nowy termin rozstrzygnięcia konkursu, wręczenia ewentualnych nagród i podpisania umów to 31 grudnia 2019 r.

Zmiana ta ma związek z tym, że znaczna część uczestników/uczestniczek konkursu nie dostarczyła w pierwotnie zakładanym terminie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych lub plików cyfrowych z pracami.

Ostateczny termin uzupełniania konkursowych zgłoszeń to 30 września.

Wszystkich studentów/studentki, którzy wykonali prace na konkurs, a nie dostarczyli jeszcze pełnego „pakietu zgłoszeniowego", proszę o jak najszybszy kontakt e-mailowy na adres: j.zuchowski@asp.wroc.pl.

Dla przypomnienia: konkursowe projekty ekskluzywnych upominków dla gości i partnerów biznesowych WPT powstały na Wydziale Malarstwa i Rzeźby (w Pracowni Medalierstwa i Małych Form Rzeźbiarskich), na Wydziale Ceramiki i Szkła (w I i II Pracowni Projektowania Ceramiki Użytkowej) i na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa (w Pracowni Biżuterii i Pracowni Projektowania Kinetycznego).

Laureatów bądź laureatki w obu kategoriach wybierze jury złożone z przedstawicieli WPT i ASP. Pula nagród to 12.000 zł (za miejsce I – 3.000 zł, za miejsce II – 2.000 zł, za miejsce III – 1.000 zł – dotyczy obu kategorii). Jury premiowało będzie m.in. wpasowanie się ze zgłoszonym projektem konkursowym w profil, specyfikę i charakter WPT, jego innowacyjność i oryginalność oraz możliwości wdrożenia.

Tekst: Jakub Żuchowski