Opublikowano 21 wrz 2012
XV  Dolnośląski Festiwal Nauki

„XV DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI – WRAŻENIA Z FESTIWALU”

Organizator, Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu w ramach XV Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Konkurs adresowany jest do wszystkich gości odwiedzających XV DFN.
Tematem konkursu są prace plastyczne dotyczące wrażeń z uczestnictwa w dowolnej z imprez tegorocznego festiwalu.
Planowane grupy autorów;
- uczniowie szkół podstawowych klasy 4-6
- uczniowie gimnazjów
- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
- inni uczestnicy festiwalu

Prace można przysyłać do 31 stycznia 2013 r.
(decyduje data stempla pocztowego)
- pocztą tradycyjną na adres:

Akademia Sztuk Pięknych
im Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
Plac Polski 3/4,
50-156 Wrocław,
„XV DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI – WRAŻENIA Z FESTIWALU",
koordynator Marek Sienkiewicz,

lub dostarczyć osobiście na podany wyżej adres,
pokój 103M Anna Wierzbicka
tel. 71 3438031 wew. 269

Na odwrocie pracy muszą znaleźć się: imię i nazwisko autora, wiek, szkoła, podpis rodzica (opiekuna prawnego), lub pełnoletniego autora, a także telefon kontaktowy (rodziców, opiekunów w przypadku autorów niepełnoletnich) oraz tytuł imprezy, która została przedstawiona.

Rozstrzygnięcie konkursu przez specjalnie powołane jury nastąpi w końcu marca 2013r. Nazwiska zwycięzców i ich prace będą opublikowane na stronie internetowej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta: http://www.asp.wroc.pl/ i Festiwalu Nauki: http://www.festiwal.wroc.pl/. Zwycięskie prace wybranych autorów zostaną dodatkowo wyróżnione skromnymi upominkami. Dla wszystkich laureatów przygotowane zostaną specjalne dyplomy. Nadesłane prace stają się własnością organizatorów i nie podlegają zwrotowi. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i powielanie prac do różnych publikacji bez zgody ich autorów (opiekunów prawnych). Jednocześnie rodzic (opiekun prawny) czy pełnoletni autor wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych autora (imienia, nazwiska, wieku, szkoły) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883).

Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy
Marek Sienkiewicz