Konkurs Nadaj Formę Treści rozstrzygnięty

Opublikowano 08 lip 2012

Gratulacje dla Laureatów!

W ostatni poniedziałek 2 lipca br. odbyło się w murach Muzeum ASP posiedzenie Jury konkursu „Nadaj Formę Treści" na statuetkę Diament

Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. W jego skład wchodzili dr hab. Marek Ściążko Dyrektor Instytutu,

prof. Barbara Zworska- Raziuk reprezentująca Katedrę Szkła Wydziału Ci Sz oraz Pan Grzegorz Gładysz przedstawiciel Agencji Malum z Katowic.

Jury zapoznało się ze zgłoszonymi projektami, poddało je wnikliwej analizie i uwzględniając przyjęte kryteria,

w drodze dyskusji - która do łatwych nie należała - zdecydowało przyznać główną I nagrodę studentce Kalinie Bańce.

Natomiast dwa równorzędne wyróżnienia przyznano Kamili Mróz i Norbertowi Michno. Wszyscy laureaci są studentami Katedry Szkła.

Jury wyraziło uznanie dla wszystkich uczestników konkursu i przyznało, że wybór laureatów był trudny.

Wszystkie prace biorące udział w konkursie były bowiem ciekawe i oryginalne, a poziom konkursu Jury uznało za wysoki.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Beata Mak-Sobota

n.a.