KONKURS NA INSTALACJĘ PRZEDŁUŻONY!

Opublikowano 03 wrz 2015
Vantage- konkurs

Do wygrania 10 000 złotych!

Akademia współpracuje z partnerami biznesowymi, czego efektem są między innymi konkursy dla studentów. Gdy opadnie już kurz po sesji egzaminacyjnej i wakacjach zachęcamy Was do zaglądnięcia do sekcji KONKURSY na stronie i podjęcia wyzwań. Często wygranymi są wdrożenia Waszych projektów, co jest najcenniejszą, obok rzeczowych, nagrodą.

Przykładem takiej współpracy jest drugi już konkurs dla studentów zorganizowany we współpracy z Vantage Development. Pierwszy- na mural- został rozstrzygnięty. Udział wzięli studenci z Pracowni Malarstwa Architektonicznego i Sztuki w Przestrzeni Publicznej w Centrum Sztuk Użytkowych – Centrum Innowacyjności prowadzonej przez prof. dr hab. Adama Chmielowca. Wpłynęło wówczas 13 projektów- jury przyznało dwie równorzędne nagrody dla Miriam Ptak i Katarzyny Rutkowskiej. Projekt Miriam Ptak zostanie przeniesiony na liczącą 330 m kw. betonową ścianę drugi z projektów - autorstwa Katarzyny Rutkowskiej zostanie zrealizowany w dalszych etapach budowy osiedla Promenady.

Prace konkursowe na projekt instalacji przestrzennej, która będzie stanowiła zagospodarowanie ronda zlokalizowanego na skrzyżowaniu ulic Słonimskiego z Rychtalską we Wrocławiu należy składać w terminie 30 PAŹDZIERNIKA 2015 r. do godziny 12.00 w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu w pokoju nr 13 (Biuro Promocji).

Regulamin i formularz zgłoszeniowy

Powodzenia!