Konkurs na Ekslibris

Opublikowano 23 paź 2014
Konkurs na Ekslibris Wrocławskich Targów Dobrych Książek 2014

Konkurs na Ekslibris Wrocławskich Targów Dobrych Książek 2014.

Regulamin Konkursu na Ekslibris Wrocławskich Targów Dobrych Książek 2014

Organizatorem konkursu są Wrocławskie Promocje Dobrych Książek – główny organizator Wrocławskich Targów Dobrych Książek.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszego projektu exslibris Wrocławskich Targów Dobrych Książek 2014. Oceniany będzie pomysł, oryginalność, nowoczesne pdejście do znaku graficznego i poziom wykonania danego projektu oraz względy estetyczne.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Każdy uczestnik ma prawo zgłosić maksymalnie 3 propozycje.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie uzupełnionego formularza konkursowego wraz ze zgłaszanym projektem ekslibris w formacie JPG na adres wpdk@wpdk.pl do dnia 15.11.2014. Maila ze zgłoszeniem należy zatytułować: Ekslibris 2014.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 listopada 2014 roku na stronie internetowej www.wpdk.pl oraz na fanapage'u WTDK na Facebooku. Laureat zostanie powiadomiony o nagrodzie także mailowo i telefonicznie.

Jury Konkursu jest powoływane przez organizatorów Wrocławskich Targów Dobrych Książek.

Nagrodą Główną jest wybranie danego projektu i uhonorowanie go tytułem Ekslibris Wrocławskich Targów Dobrych Książek 2014 oraz wykonanie przez Organizatorów na potrzeby 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek pieczątki z nagrodzonym. znakiem. Zwycięzca otrzyma także nagrodę pieniężną w wysokości 500 PLN.

Poza Nagrodą Główną Jury wybierze spośród nadesłanych zgłoszeń II i III miejsce oraz maksymalnie 7 wyróżnień. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zamieszczone w katalogu 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek.

Organizator zastrzega sobie także prawo zorganizowania wystawy prezentującej wydruki najciekawszych projketów wybranych spośród nagrodzonych i nadesłanych zgłoszeń.

Organizator nie przyjmuje odwołań od decyzji Jury.

.

W ZGŁOSZENIU DO KONKURSU NA EKSLIBRIS WROCŁAWSKICH TARGÓW DOBRYCH KSIĄŻEK 2014 NALEŻY PODAĆ:

Imię:

Nazwisko:

Uczelnia:

Kierunek i rok studiów:

Telefon:

Ilość zgłoszonych do Konkursu prac- (max.3 projekty w formacie JPG)

.

Informacji udziela: