Konkurs na EKO lampę - rozstrzygnięty!

Opublikowano 04 lut 2016

II nagroda za nowatorski projekt dla Agnieszki Zawiszewskiej -studentki II roku Architektury Wnętrz

W dniach 27-29 stycznia 2016 w Warszawie podczas XXIV Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2016, zaprezentowane zostały nagrodzone prace w konkursie na EKO Lampę.

Spośród nadesłanych prac wyróżniono projekt Agnieszki Zawiszewskiej, studentki II roku Architektury Wnętrz, która w konkursie zajęła II miejsce!

Werdykt jury:

II NAGRODA za nowatorski projekt lampy Eko Bąbel, która jako jedyna spełniała wszystkie wymogi konkursu. Typ mobilnego oświetlenia pozwala na swobodne kreowanie własnego otoczenia i jego korygowanie w dowolnym momencie, dając wiele możliwości aranżacji wnętrza. W projekcie użyto obrotowego klosza pozwalając na swobodne panowanie nad strumieniem światła i zmianę jego natężenia w zależności od nastroju. Ciekawym pomysłem jest zastosowanie kamuflażu w postaci powierzchni lustrzanej, odbijającej otoczenie. Lampa nie wymaga okablowania dzięki wbudowanym akumulatorkom, a zamontowany magnes u podstawy zapewnia przyczepność do każdej powierzchni magnetycznej.

Pierwszego miejsca nie przydzielono.

Serdecznie Gratulujemy!

info/zam. Magdalena Kacprzak- Gagatek