KONKURS dla studentów!

Opublikowano 12 mar 2014

Zainspirowani Wrocławiem

Jak wyglądać ma wspólna, przyjazna przestrzeń publiczna? Zachęcamy studentów projektowania przestrzennego do włączenia się w wyjątkową inicjatywę „Zainspirowani Wrocławiem". Na autorów najciekawszych projektów czekają nagrody.

Zapraszamy młodych miłośników Wrocławia do włączenia się w stworzenie projektu jednego z centrów aktywności, które powstaną w nowym, rozbudowanym Parku Handlowym Bielany. Chodzi o tzw. „zieloną strefę", ulokowaną najbliżej wejścia od strony sklepu IKEA. Wspólnie z dwiema pozostałymi: strefą dla rodzin z dziećmi oraz strefą wypoczynku, będzie przestrzenią spotkań, relaksu i różnych aktywności.

Inicjatywa skierowana jest do studentów kierunków związanych z urbanistyką, planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym. Czekamy na projekty, które nawiązywać będą do elementów obecnych w architektonicznym projekcie nowego Parku Handlowego Bielany: inspiracji Wrocławiem, jego atmosferą, mostami i okolicznym krajobrazem. Zadaniem uczestników konkursu „Zainspirowani Wrocławiem" będzie stworzenie kompleksowego projektu "zielonej strefy" – aranżacji przestrzeni przyjaznej dla odwiedzających i prezentującej wspomniane główne motywy.

więcej informacji na http://www.bielany.parkhandlowy.pl/news-and-events/zainspirowaniwroclawiem

Zapraszamy również do śledzenia profilu Zainspirowani Wrocławiem uruchomionego na portalu www.facebook.com/zainspirowaniwroclawiem

info:Dziekanat AW
zam: Magdalena Kacprzak- Gagatek