Konferencja: O twórczej pracy z młodszymi dziećmi.

Opublikowano 20 kwi 2015

Katedra Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych, Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Tekturowo Katarzyna Bury zapraszają na drugą część spotkania konferencyjnego oraz dyskusję

KONSTRUOWANIE PRZESTRZENI EDUKACYJNEJ. O TWÓRCZEJ PRACY Z MŁODSZYMI DZIEĆMI.

Spotkanie odbędzie się w środę, 22 kwietnia, w godz. 15.30-18.00 w nowym gmachu Akademii Sztuk Pięknych (Centrum Sztuk Użytkowych, Centrum Innowacyjności) przy ul. Traugutta 19/21, w sali audytoryjnej na IV piętrze.

W spotkaniu udział wezmą: Magdalena Skowrońska (Kuratorka Edukacji w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu), Magdalena Kreis, Natalia Romaszkan (twórczynie projektu "3D czyli Dizajn Dla Dzieci" Galeria BWA Dizajn), Magdalena Wosik (grafik, adiunkt w Katedrze Projektowania Graficznego ASP), Justyna Stasiak (Szkoła Podstawowa nr 63), Katarzyna Bury (warsztaty konstrukcyjne TEKTUROWO) a także nauczyciele i dyrektorzy wrocławskich szkół i przedszkoli, pracownicy naukowi wrocławskich szkół wyższych, przedstawiciele działów edukacyjnych wrocławskich instytucji kultury i bibliotek oraz zaproszeni goście.

Dyskusję w ostatniej części spotkania poprowadzi Bogna Bartosz (psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego).

informacja: Magdalena Wosik, zamieścił: Leszek Sołtys