Komunikat dot. działalności Uczelni w związku z ogłoszonym alarmem powodziowym we Wrocławiu

Opublikowano 16 wrz 2024
azg

W związku z ogłoszonym przez Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka alarmem powodziowym z dnia 15 września 2024 roku, Rektor ASP we Wrocławiu, prof. Wojciech Pukocz, powołał Zespół Kryzysowy odpowiedzialny za zapobieganie skutkom ewentualnego zalania budynków Uczelni oraz zabezpieczenie jej mienia.

Budynki ASP pozostają otwarte, jednak parking podziemny pod budynkiem CSU.CI, zostaje zamknięty do odwołania. Prosimy pracowników i studentów o usunięcie cennych prac i materiałów z kondygnacji podziemnych.

Galeria NEON ASP Wrocław pozostanie zamknięta do odwołania, a wszystkie planowane na najbliższy tydzień wernisaże na terenie Uczelni zostają odwołane.

Dodatkowo, do 20 września 2024 roku włącznie, pracownicy ASP Wrocław mają możliwość wykonywania swoich obowiązków zdalnie, z miejsca zamieszkania.

Prosimy o regularne śledzenie komunikatów dotyczących bieżącej sytuacji w mieście oraz informacji związanych z naszą Uczelnią, dostępnych na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.
Przede wszystkim, prosimy o ostrożność i zadbanie o bezpieczeństwo swoje i sowich najbliższych.

Uważajmy na siebie!