Kolejny sukces dyplomantów z Wydziału AWiW

Opublikowano 27 mar 2014

W 11. edycji konkursu Prezydenta Wrocławia „Wrocławska Magnolia” na najlepsze dyplomy magisterskie Uczelni Wrocławskich w 2013 roku nasi studenci zdobyli aż dwa zaszczytne miejsca.

Dyplomantka dr. Mieczysława Piroga Kamila Dankowska z Pracowni Projektowania Komunikacji Wizualnej Katedry Wzornictwa Przemysłowego zdobyła II nagrodę za projekt „Wybrane elementy identyfikacji wizualnej 48 Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans we Wrocławiu".

Marlena Małecka dyplomantka dr. Jacka Kosa z Pracowni Projektowania Przestrzeni Wystawienniczych w Katedrze Architektury Wnętrz za pracę „Misja i wizja. Wystawa przedstawiająca idee i działalność Amnesty International" zajęła III miejsce.

Gratulujemy dyplomantkom i promotorom. Sukces jest tym większy iż w konkursie brało udział 28 prac dyplomowych z ośmiu wrocławskich uczelni.

informacja: Biuro Promocji ASP
zamieścił: Leszek Sołtys