Kolejna odsłona Miasta Gwiazd

Opublikowano 25 paź 2011

Na 8 tyś. metrów kwadratowych można było, pomiędzy prawie 300 artystami, zobaczyć prace naszych utalentowanych studentów, absolwentów i pracowników.

Między 17 a 24 września, Żyrardów po raz kolejny przemienił się w Miasto Gwiazd....Również w tym roku na 8 tyś. metrów kwadratowych można było, pomiędzy prawie 300 artystami, zobaczyć prace naszych utalentowanych studentów, absolwentów i pracowników. W największym Interdyscyplinarnym Festiwalu Sztuk udział wzięli: Żaneta Kruszelnicka - Kurator WystawyNatalia Sekuła ŚcianySeweryn Jański Mój pies jest świetnym performerem, Mój kot jest świetnym performerem Łukasz Berger Permanentna inwigilacjaMaciej Kus Humanserver Sztuka Mediów (fotomedia)Czesław Chwiszczuk - Kurator WystawyAndrzej Piotr BatorPiotr Komorowski PlakatTomasz Pietrek i Tomasz Broda - Kuratorzy WystawyŁukasz Paluch, Artur Skowroński, Andrzej Moczydłowski, Magda Wosik, Tomasz Broda, Joanna Skrzypiec, Tomasz Pietrek, Katarzyna Wesołowska, Anna Szczepańska, Katarzyna Golc, Weronika Kowalska, Katarzyna Niklas, Daria Ferda, Bartłomiej Szlachcic, Kamila Gąsiorek, Ewa Chaińska, Marek Rybicki, Patrycja Margasińska, Ewa Gąsowska. Ponadto ...