KO – Projekt

Opublikowano 18 Maj 2016

3 czerwca zapraszamy do Galerii Neon na wystawę kooperacyjnych prac studentów polskich uczelni artystycznych oraz panel wykładowy „Sztuka współpracy".

Myślą przewodnią KO – Projektu jest współpraca.Będziemy mieli okazję doświadczyć jej w formie wykładów oraz wystawy.

Program wydarzenia3 czerwca 2016 / Galeria Neon / ASP / ul. Traugutta 19 Wrocław

15:00 - PANEL WYKŁADOWY Znani i uznani twórcy opowiedzą o współpracy – między projektantami, między projektantami a współpracownikami oraz między twórcami a klientem. Opowiedzą o wadach i zaletach pracy w grupie, wolności i zależności od innych, kompromisach, odpowiedzialności i wartościach płynących ze współpracy.
Nasi prelegenci: Antalis, Kopublikacja, Visual 71, Ortografika.

19:00 - WERNISAŻ
Podczas oficjalnego otwarcia wystawy zobaczymy efekty prac, które zostały wykonane przez dwie lub większą ilość osób, poznamy kulisy ich powstawania i wzniesiemy toast za współpracę!

Zachęcamy by dołączyć do wydarzenia:

www.ko-projekt.pl

--------------