Kiermasze Świąteczne

Opublikowano 11 gru 2015

Koło Naukowe Katedry Ceramiki zaprasza na dwa Kiermasze Świąteczne.

Coroczny Kiermasz odbywa się na Akademii Sztuk Pięknych przy ulicy Traugutta 19/21. Prace studentów, absolwentów oraz pracowników Uczelni można zakupić codziennie - od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 12.00-18.00.

Kiermasz zakończy się dnia 17 grudnia, więc najlepiej jak najszybciej do nas zawitać. W tym roku można wybierać spośród wielu prac ceramicznych i szklanych, ale nie zabrakło również grafiki, malarstwa.

Pojawiły się nawet pierniki świąteczne! Ponadto w galerii Socato przy Placu Solnym 11 odbywa się Kiermasz Świąteczny poświęcony wyłącznie ceramice, jednocześnie można zakupić grafiki i malarstwo z kolekcji galerii.

Czynny jest od wtorku do piątki w godzinach 11.00-18.00 oraz w soboty od 11.00 do 15.00. Również zakończymy go 17 grudnia. Zapraszamy!

informacja: Małgorzata Maternik, zamieścił: Leszek Sołtys