Katedra Scenografii Zaprasza

Opublikowano 23 paź 2014

28 października 2014 roku o godzinie 13.00 w studiu im. Zbyszka Cybulskiego Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu przy ul. Wystawowej 1 odbędzie się projekcja etiud filmowych i prezentacja projektów scenografii studentów Katedry Scenografii wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pieknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu oraz Wrocławskiej Szkoły Filmowej Mastershot. Prace realizowano róznież we współpracy z Centrum Technologii Audiowizualnych.

Ekspozycję przygotowali studenci Katedry Scenografii, pod opieką artystyczną dr. Michała Hrisulidisa.

Serdecznie Zapraszamy!

Kierownik Katedry Scenografii