KAROL BABICZ „ CZERNIE I BIELE”

Opublikowano 12 kwi 2016

14 kwietnia 2016 godz.18:00 Galeria „OMEGA” im. Marka Hoffmana Toruń , ul. Przedzamcze 12

KAROL BABICZ „ CZERNIE I BIELE"

W dniu 14.04.2016 o godzinie 18:00 w Galerii „OMEGA" w Toruniu odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Karola Babicza.

Wystawa prac z cyklu „CZERNIE I BIELE" prezentuje zbiór prac powstałych w latach 2010-2016.

„Główną moja inspiracją jest człowiek( głównie portret) oraz otaczająca go przyroda. Punktem wyjścia mojego malarstwa staje się często stara, monochromatyczna fotografia. Malując, łączę świat realny z fantasmagorią. Prezentowane na wystawie prace balansują na granicy jawy oraz snu. Są pytaniem o kondycje psychiczną człowieka we współczesnym świecie, refleksją na temat życia i przemijania."

14 kwietnia 2016 godz.18:00

Galeria „OMEGA" im. Marka Hoffmana

Toruń , ul. Przedzamcze 12

Ekspozycja wystawy w dniach:

14.04.2016 – 11.05.2016

Karol Babicz

Ur. 6 grudnia 1985 r. w Skarżysku -Kamiennej. Studia na Wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu w latach 2005-2011. Dyplom z zakresu malarstwa sztalugowego oraz projektowania malarstwa w architekturze oraz urbanistyce pod kierunkiem prof. Piotra Błażejewskiego i prof. Wojciecha Kaniowskiego w 2011r.

Obecnie asystent w Pracowni Technologii Malarstwa Sztalugowego, Organicznych Technik Malarskich i Mozaiki prof.zw. Pawła Lewandowskiego-Palle na Wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Zajmuje się malarstwem oraz rekonstrukcją malarstwa w dziedzinie konserwacji.

Serdecznie zapraszamy!

zamieścił Michał Marek